• CityVenn
  • Yatırım
  • Mimari
  • Hukuki
  • Mekanik
  • Danışmanlık
  • ISETIA
Yükleniyor...
Kurumsal

Markamız


Cityvenn

CityVenn adı, "City" (şehir) kelimesi ile matematikteki "Venn diyagramı" arasındaki birleşimden doğdu. Adını matematik terimi olan "Venn şeması" ndan alan Cityvenn, kat malikleri ve yüklenici firma, yüklenici firmalar ve piyasa prosedürleri şemalarının ortak kesişimlerine yenilikçi çözüm olarak oluşturuldu. Cityvenn, kentsel dönüşüm sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimleriyle öne çıkan; sektördeki sorunları ve mağduriyetleri yakından takip ederek, uzun süreli dava konularının nedenlerini inceleyerek, günümüze Avrupa standartlarında çözüm sağlayıcı bir proje olarak ortaya çıkmıştır.


Cityvenn Yönetim Çarkı

Cityvenn; kat malikleri ve yüklenici firma arasında adil, şeffaf süreç yönetimi ile yüklenici firmaların risk boyutu oluşturmayacak ve piyasa şartlarına uygun projelerinin ortak fayda sağlama amacıyla sürdürülebilir, stratejik çözümler sunarak kentsel dönüşüm projelerinde güvenilir bir iş ortağıdır.Bu sayede, müşterilerimiz olan paydaşların ihtiyaçlarını karşılamaya odaklanarak pozitif ve profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

Cityvenn; arsa sahipleri, kat malikleri ve inşaat firmalarına kaliteli hizmet sunarak, projelerin hızlı, adil ve başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlayarak, kentsel dönüşüm projelerimiz için etkili çözümler sunar.


Cityvenn Mimari Proje Tasarımı

Profesyonel ekibimiz, alanında deneyimli ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Kentsel dönüşüm konusundaki güncel bilgi birikimimize ve sektörel deneyimimize dayanarak, sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz. Cityvenn, kentsel dönüşüm, mimari çizim ve hukuki süreç yönetimi alanlarında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmektedir. Ekibimiz; mimarlar, avukatlar, akademisyenler, inşaat mühendisleri, harita mühendisleri ve değerleme uzmanlarından oluşmaktadır. Mimari çözümlerle deneyimli mimarlarımız, müşterilerimiz olan arsa sahipleri, kat malikleri ve müteahhitlerin ihtiyaçlarına ve beklentilerine uygun olarak özgün ve estetik tasarımlar oluşturmak için çalışmaktadır. Ayrıca, projelerin teknik detaylarını da göz önünde bulundurarak, işlevsel ve güvenli yapılar tasarlıyoruz.


Cityvenn Hukuk Danışmanlığı

Hukuki çözümlerle, avukatlarımız dava öncesi idari uygulamalar, kendi hukukuna uygun şekilde yürütülmektedir. Taraflar arası anlaşmazlıkların çözümü, sözleşmeler, borç ve edinimler, mülkiyet hakkı, kazanılmış haklar gibi konularda genel hukuka uygunluğun planlanması, parselasyon, paylaşım modelleme, değerleme ve değerlendirme konularında teknik hukuka uygunluk konularında yardımcı olmaktayız. Uzlaşmazlık durumunda, kentsel dönüşüme konu olan yerlerde 6306 sayılı kanun çerçevesinde çoğunluk kararları ile idari uygulamaların çözümlenmesi ve uyuşmazlıkların giderilmesi konusunda destek sağlıyoruz.

Profesyonel yaklaşımı, disiplinli çalışma prensipleri ve sektöre sağladığı yeniliklerle Cityvenn, kentsel dönüşüm alanında öncü bir rol üstlenmektedir. Proaktif, güvenilir ve güçlü bir ekip olarak, kentsel dönüşüm projelerinizde size profesyonel bir destek sağlamaktan mutluluk duyarız. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için buradayız. Bize ulaşarak daha fazla bilgi edinebilir, projeleriniz hakkında detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Vizyonumuz

Kentsel dönüşümde teknolojik düzenlemelerle hızlı çözümler sunarak; daha adil ve şeffaf, sürdürülebilir dünya devrimini hedefliyoruz.

Misyonumuz

Kentsel dönüşüm sürecinin yönetiminde tüm paydaşların haklarına saygı duyarak profesyonel ekibimizle güncel yönetmelik, hukuki ve mimari düzenlemelerin bilincinde, teknolojik çözümlerle sektörü keşfedilmemiş bir noktaya taşıyoruz.


Cityvenn, yaşam alanlarınızı güzelleştirmek ve geleceğinize değer katmak için sizleri bekliyor!


Cityvenn Uzaya Çıkacak